O NAS

Na początku był MARKETING

Pomysłodawca i twórca marki Dom Nieruchomości, z branżą handlową oraz marketingiem związany jest od ponad 30 lat. Pracował w kilku liczących się Agencjach Promocyjnych, specjalizując się w kreowaniu nowych marek oraz prowadzeniu skutecznych kampanii wizerunkowych i sprzedażowych, również o zasięgu ogólnopolskim. Jednak od zawsze jego największą pasją były NIERUCHOMOŚCI, wraz z szeroko pojętą branżą budowlaną. Obecnie jest licencjonowanym Pośrednikiem oraz Zarządcą, który doskonale rozumie potrzeby Klientów, stając się cenionym i polecanym Doradcą.

Dom Nieruchomości powstał z potrzeby robienia dla Klientów, którzy nam zaufali, znacznie WIĘCEJ niż inni! Na trudnym rynku, z którym obecnie przyszło nam się zmierzyć, nie wystarczy już tylko podawać nieruchomości jak na tacy, należy je umiejętnie sprzedawać. Jeszcze nie tak dawno temu wystarczyło zaangażować minimalne środki w promocję, wystawić ogłoszenie na jednym z portali i czekać na kupców, którzy zazwyczaj tłumnie stawiali się na prezentacjach. Aktualnie nakłady pracy oraz inwestycje w promocję ofert, jakie ponoszą DOBRE Agencje, są zdecydowanie wyższe. Nastała konieczność sięgania po narzędzia, które jeszcze niedawno były zupełnie zbędne, jak profesjonalne wyceny, spacery wirtualne, filmy promocyjne, dron, dni pokazowe, akcje outdoorowe i wiele innych, również bardzo nietypowych, działań marketingowych. Nie mówiąc już o systemie ofert „spod lady”, trafiających jeszcze przed publikacją do najlepszych Kupujących.

 
Dlatego Dom Nieruchomości - będąc SKUTECZNĄ agencją charakteryzującą się nieszablonowym oraz kreatywnym podejściem do każdego zlecenia - bezustannie reaguje na wszelkie rynkowe zmiany, dobierając z bogatego wachlarza swych usług takie narzędzia, które w danym momencie są najwłaściwsze. Co w oczywisty sposób pomaga w szybszej i znacznie bardziej intratnej finalizacji transakcji.


Dom Nieruchomości
wspiera Klientów, na każdym etapie współpracy:


• precyzyjnie badamy rynek okolicznych nieruchomości, pod kątem cen i jakości ofert konkurencyjnych;
• sprawdzamy stan prawny nieruchomości, dbając o ochronę Klientów przed kosztownymi pomyłkami;
• wyceniamy nieruchomość proponując odpowiednią początkową cenę ofertową;
• pomagamy przygotować nieruchomość do sesji zdjęciowej oraz całego procesu sprzedaży;
• zlecamy i finansujemy wykonanie sesji zdjęciowej, spaceru wirtualnego, filmu promocyjnego itp.;

• profesjonalnie przygotowujemy ofertę, dbając o każdy jej szczegół - wizualny i merytoryczny;
• przed publikacją oferujemy nieruchomości na zasadzie „spod lady” wielu współpracującym Agencjom;
• po publikacji na bieżąco sprawdzamy reakcje rynku na oferty, błyskawicznie na nie reagując;
• prowadzimy precyzyjne rozmowy i prezentacje, dbając o każdego potencjonalnego nabywcę;
• zapewniamy całkowite BEZPIECZEŃSTWO transakcji, każdy jej etap zabezpieczając umowami;
• pomagamy uzyskać kredyt i wszelkie konieczne dokumenty, które kompletujemy Notariuszowi;
• na bieżąco informujemy Klientów o obowiązkach formalnych dotyczących zbycia nieruchomości;
jesteśmy z Wami aż do dnia przekazania nieruchomości nabywcy, czasami nawet znacznie dłużej! ;)


Szanowni Klienci, zdecydowanie WARTO dowiedzieć się jak pracujemy, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu. Oferujemy zupełnie niezobowiązujące spotkanie, na którym opowiemy o sobie, naszych metodach działania, wspomnimy również o aktualnym runku nieruchomości oraz o tym, jak sobie na nim bezpiecznie poradzić. I nawet jeśli ostatecznie nie dojdzie między nami do współpracy, nabyta wiedza na pewno okaże się bardzo pomocna.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.