Poza pracą typową dla Agencji Nieruchomości, naszym Klientom świadczymy również szereg interesujących usług dodatkowych, których wachlarz będzie regularnie rozszerzany.

Są to między innymi:

Pośrednictwo w BEZPIECZNYM zakupie nieruchomości w pobliżu morza, jeziora lub w górach.
 
Naprawdę warto marzyć a jeszcze lepiej marzenia te spełniać. Bo kto nie chciałby posiadać nieruchomości niedaleko dowolnego akwenu wodnego lub pasma górskiego, zarówno w Polsce, jak i słonecznej Hiszpanii czy zielonej Szwecji. To na początek, kolejne kierunki z czasem również pojawią się w naszej ofercie.

Mogą to być zarówno nieruchomości do zamieszkania na stałe, jak i miejsca weekendowych czy wakacyjnych wyjazdów. W tym zakresie spełniamy wszelkie życzenia klientów, którzy zlecą nam profesjonalne poszukiwania odpowiedniego domu, mieszkania czy działki. 

Bezpośrednio współpracujemy z krajowymi oraz zagranicznymi deweloperami oraz agencjami, które posiadają w swej ofercie wiele wyłącznych ofert, zlokalizowanych w różnych atrakcyjnych miejscach. Oczywiście najważniejsze dla nas, jak i dla naszych klientów, jest nie tylko odpowiedni wybór apartamentów w zaskakująco atrakcyjnych cenach, ale przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji. Napisz lub zadzwoń i dowiedz się więcej. 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.